OSK „OLAF” specjalizuje się w szkoleniu kandydatów na kierowców, którzy ubiegają się o prawo jazdy w kategorii A, A1, A2 oraz kategorii B. Nasza firma zatrudnia doświadczonych instruktorów, którzy wyposażą Państwa w wiedzę teoretyczną, a także w umiejętności praktycznie w zakresie poruszania się po drodze.
Przygotowujemy Państwa nie tylko do zdania egzaminu na prawo jazdy, lecz przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
 
 Nasza kadra instruktorska to specjaliści z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz doskonalenia techniki jazdy. Ponadto cechują się cierpliwością oraz postawą wyrozumiałości, co ma pozytywne odzwierciedlenie we wzajemnych relacjach, a w dalszej kolejności na wysokie wyniki w nauce.
 
Dysponujemy samochodami i motocyklami,  które jednocześnie obowiązują na egzaminie Państwowym. Samochody przechodzą systematyczne przeglądy techniczne, aby zagwarantować Państwu bezpieczną jazdę. Oferta naszej firmy jest także skierowana do osób, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą. Posiadamy TROLEJE do doskonalenia techniki jazdy i nauki panowania nad pojazdem w poślizgu.
Ośrodek Szkolenia Kierowców „Olaf” znajduje się w centrum Katowic przy ulicy 3-go Maja. Szkolenia organizowane przez nasz ośrodek mają na celu zapoznanie klienta ze wszystkimi niespodziankami, jakie mogą pojawić się na trasach egzaminacyjnych.  Niewątpliwie do naszych atutów można zaliczyć wysoką zdawalność oraz renomę. Kurs jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb naszego klienta.


Dbamy o to, aby w naszym ośrodku spędzili Państwo czas w miłej i przyjemnej atmosferze, która niewątpliwie wpłynie na proces uczenia się.

JEŚLI CHCESZ POZNAĆ NOWE TESTY POBIERZ LINK POLECANEJ PRZEZ NAS strony  http://testy-na-prawo-jazdy.com.pl/test-na-prawo-jazdy-online.php